Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsole vs PC
01-28-2015, 17:34
Post: #1
Konsole vs PC
Odwieczna wojna konsolowców i zwolenników blaszaków Smile
Po której stronie opowiadacie się wy?
Ja osobiście preferuję granie na konsoli (PS, z Xboxem niewiele miałem do czynienia). Przewagę konsol widzę w tym, że są one urządzeniami właśnie do tego celu stworzonymi, zaś PeCety często mamy zawalone całą masą innego oprogramowania, co może znacznie odbierać moc i ograniczyć zwyczajnie jego możliwości w graniu.

A jakie jest wasze zdanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2015, 21:47
Post: #2
RE: Konsole vs PC
Dobry pecet uciągnie wszystko Smile A ostatnio przecież tyle się mówi o problemie 60fps na konsolach. 
Myślę, że PC > Konsole.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2018, 11:45
Post: #3
RE: Konsole vs PC
Kitan ma racje. Jak masz zajebistego peceta to każda gra pójdzie, a fpsy nie beda praktycznie w ogóle spadac. Ale jak ktos ma gruchota i zaczyna startowac w roznych grach a potem smeci kazdemu ze chujowa gra bo ma tylko 10 fpsow to sorry. Wtedy spoko, niech se pojdzie na konsole.
Tez jestem za pecetami, a gra mi sie milo przy tych moich 50 fps
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2018, 16:10
Post: #4
RE: Konsole vs PC
Zdecydowanie konsole. Co z tego ze kupie peceta ciagnacego kazda gre jak takie PS4 kosztuje w używce 700 zł i wiem że odpali mi sie na nim wszystko co jest dedykowane sprzętowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2018, 16:47
Post: #5
RE: Konsole vs PC
Jeśli nie korzystasz z komputera do niczego innego niż granie - konsola może być idealna. Mimo wszystko są te mankamenty typu max 30 FPS, ale z drugiej strony to nie opłaca się kupować PC, który będzie pewnie dużo droższy od konsoli, tylko po to, by grać w gry.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2018, 11:39
Post: #6
RE: Konsole vs PC
Problemem PC jest fakt, że gry są coraz bardziej wymagające i cyklicznie trzeba robić upgrade'y, które mogą kosztować więcej niż kupno konsoli nowej generacji. Jednak z drugiej strony przy dobrym sprzęcie gra może wyglądać o wiele lepiej niż na konsoli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-23-2020, 14:13
Post: #7
RE: Konsole vs PC
Tylko PC, na konsoli jest spoko do czasu az nie wyjdzie nowa generacja. Wtedy starsze tytuly nie pogramy bo wsteczna kompatybilnosc raczej nie istnieje w tym swiecie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Komputerowe | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS