Forum Komputerowe PC - Pomoc IT
Konsole vs PC - Wersja do druku

+- Forum Komputerowe PC - Pomoc IT (http://forum.nowinkait.pl)
+-- Dział: Oprogramowanie - Software (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Gry Komputerowe / Konsole - Computer & Console games (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Konsole vs PC (/showthread.php?tid=248)



Konsole vs PC - KaVe - 01-28-2015 17:34

Odwieczna wojna konsolowców i zwolenników blaszaków Smile
Po której stronie opowiadacie się wy?
Ja osobiście preferuję granie na konsoli (PS, z Xboxem niewiele miałem do czynienia). Przewagę konsol widzę w tym, że są one urządzeniami właśnie do tego celu stworzonymi, zaś PeCety często mamy zawalone całą masą innego oprogramowania, co może znacznie odbierać moc i ograniczyć zwyczajnie jego możliwości w graniu.

A jakie jest wasze zdanie?


RE: Konsole vs PC - Kitan - 01-28-2015 21:47

Dobry pecet uciągnie wszystko Smile A ostatnio przecież tyle się mówi o problemie 60fps na konsolach. 
Myślę, że PC > Konsole.


RE: Konsole vs PC - hasztag - 05-31-2018 11:45

Kitan ma racje. Jak masz zajebistego peceta to każda gra pójdzie, a fpsy nie beda praktycznie w ogóle spadac. Ale jak ktos ma gruchota i zaczyna startowac w roznych grach a potem smeci kazdemu ze chujowa gra bo ma tylko 10 fpsow to sorry. Wtedy spoko, niech se pojdzie na konsole.
Tez jestem za pecetami, a gra mi sie milo przy tych moich 50 fps


RE: Konsole vs PC - Cybersix - 08-22-2018 16:10

Zdecydowanie konsole. Co z tego ze kupie peceta ciagnacego kazda gre jak takie PS4 kosztuje w używce 700 zł i wiem że odpali mi sie na nim wszystko co jest dedykowane sprzętowi.


RE: Konsole vs PC - ricrom - 09-11-2018 16:47

Jeśli nie korzystasz z komputera do niczego innego niż granie - konsola może być idealna. Mimo wszystko są te mankamenty typu max 30 FPS, ale z drugiej strony to nie opłaca się kupować PC, który będzie pewnie dużo droższy od konsoli, tylko po to, by grać w gry.


RE: Konsole vs PC - adante - 10-02-2018 11:39

Problemem PC jest fakt, że gry są coraz bardziej wymagające i cyklicznie trzeba robić upgrade'y, które mogą kosztować więcej niż kupno konsoli nowej generacji. Jednak z drugiej strony przy dobrym sprzęcie gra może wyglądać o wiele lepiej niż na konsoli.


RE: Konsole vs PC - kapusta - 10-23-2020 14:13

Tylko PC, na konsoli jest spoko do czasu az nie wyjdzie nowa generacja. Wtedy starsze tytuly nie pogramy bo wsteczna kompatybilnosc raczej nie istnieje w tym swiecie Smile