Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modelowanie 3D
08-05-2017, 17:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-23-2017 przez Donald.)
Post: #1
Modelowanie 3D
Przymierzam sie do otwarcia swojego wlasnego sklepu online. Mam juz praktycznie zbudowany caly serwis przez znajomego. Jesli chodzi o pododawanie produktow to sam sie za to wezme ktoregos dnia. Chcialabym jeszcze zrobic kilka modeli 3D produktow, ktore bedziemy sprzedawac. Beda to gadzety zwiazane z gamingiem. Ile moze srednio kosztowac wykonanie tego? Druga kwestia to nie wiem za bardzo gdzie szukac wykonawcow. Najwiekszy ruch z tego co widze jest na oferii - http://oferia.pl/zlecenia/grafika/grafika-3d Podpowiecie mi czym kierowac sie przy wyborze potencjalnego wykonawcy, oprocz ceny? Moze znacie jakichs sprawdzonych ludzi oferujacych takie uslugi. Bylbym wdzieczny za dane konaktowe. Mialem kiedys znajomego, ktory zajmowal sie tego typu kwestiami .. skonczyl nawet studia pod tym wzgledem. Ostatni raz widzialem sie z nim rok temu .. mowil co o wyjezdzie do Anglii, niestety od tamtej pory kontakt sie urwal, a ja musze sobie radzic na swoja reke Smile Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 14:49
Post: #2
RE: Modelowanie 3D
Moim zdaniem warto poszukać informacji o tym w Internecie. To się zawsze sprawdza i opłaca Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2018, 19:49
Post: #3
RE: Modelowanie 3D
Witam modele 3d możesz kupić w bankach zdjęć na pewno taniej ci wyjdzie. Są to zagraniczne strony w których możesz już zobaczyć gotowy model 3d jest w nich praktycznie wszystko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 12:47
Post: #4
RE: Modelowanie 3D
najlepiej szukać takich osób na forach tematycznych, grupach na facebooku. Ja znalazłam tak osoby, które wykonały mi parę projektów (co prawda 2d) ale myślałam, że to będzie nieco trudniejsze. Jak się wie gdzie szukać to jest ok Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Komputerowe | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS