Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antywirus na smartfona
01-28-2015, 18:09
Post: #1
Antywirus na smartfona
Jest sens w ogóle zaopatrywać się w coś takiego? Według mnie to jest tylko niepotrzebny zżeracz pamięci. Niby wirusy na komóry są, ale czy znacie tak naprawdę kogoś, komu realnie zaszkodziły?

A jeśli się mylę - jakie antywirusy godne polecenia znacie? Poczytałbym recenzje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2015, 20:55
Post: #2
RE: Antywirus na smartfona
Ja używam Kaspersky zarówno na komputerach jak i smartfonach. Kwestia parametrów sprzętowych telefonu, jeżeli jest dobry to nic raczej nie będzie zamulał. Aplikacja się z pewnością przydaje, jak ktoś korzysta z jakichś aplikacji niewiadomego pochodzenia, przegląda wiele stron, wykonuje przelewy lub sprawdza saldo konta bankowego, przegląda skrzynkę pocztową, gdzie ostatnio często wysyłane są pliki po otwarciu których podczas przelewów numery kont są zamieniane.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-30-2015, 18:16
Post: #3
RE: Antywirus na smartfona
Tak jak wyżej. Jeśli Twój telefon jest w stanie udźwignąć antywirusa, jak najbardziej powinieneś się w niego zaopatrzeć, a już koniecznie, gdy wykonujesz przelewy itd i nie chcesz obudzić się z wyczyszczonym kontem.
Sam korzystam z McAfee i jest niezły Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-25-2015, 14:46
Post: #4
RE: Antywirus na smartfona
Osobiście mam antywirusa "Avast" w takim samsungu http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i950...77759.html i nie zauważyłem aby nawet odrobinę mi się system z tego powodu spowolnił także według mnie takie zabezpieczenie niewiele kosztuje a może nasz ochronić od nieprzyjemnych zdarzeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Komputerowe | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS