Forum Komputerowe PC - Pomoc IT
Najlepszy program antywirusowy - Wersja do druku

+- Forum Komputerowe PC - Pomoc IT (http://forum.nowinkait.pl)
+-- Dział: Oprogramowanie - Software (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Aplikacje użytkowe (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Najlepszy program antywirusowy (/showthread.php?tid=246)



Najlepszy program antywirusowy - KaVe - 01-28-2015 17:26

Jaki jest wg Was najlepszy program antywirusowy? Z jakiego korzystacie?
I jeszcze - czy warto zaufać tym darmowym?

Ja osobiście najdłużej korzystałem z Avast!, później miałem chwilowy epizod z Kaspersky'm, obecnie ponownie powróciłem do Avasta. Jednak nie wiem, czy to dobry wybór...


RE: Najlepszy program antywirusowy - d2b - 01-28-2015 21:05

Według mnie najlepszy jest Kaspersky, ja osobiście używam Kaspersky Internet Security.
Z darmowego to już nie pamiętam kiedy korzystałem, ale zdaje się, że avast na większości komputerów, gdzie go instalowałem nie powodował zbyt wielkich obciążeń.


RE: Najlepszy program antywirusowy - Kitan - 01-28-2015 21:44

Według mnie najlepszy darmowy to Avast. Drugi w tej kolejności Comodo Internet Security. 

A z płatnych to Kaskeprsky, we wszystkich testach wygrywa, nieznacznie gorszy jest Norton.


RE: Najlepszy program antywirusowy - kasica20 - 01-30-2015 13:58

A ja używam takiego programu jak Malwarebytes Anti-Malware. Najlepszy i co najważniejsze - darmowy.


RE: Najlepszy program antywirusowy - Panala - 03-21-2015 16:28

Przyłączam się do użytkowników polecających Kaspersky. Przetestowałam ich wiele od Avast po ESET. Kaspersky daje chyba najlepszą funkcjonalnośc i bardzo dobre wsparcie w zakresie aktualizacji bazy potencjalnych zagrożeń.


RE: Najlepszy program antywirusowy - asiako - 04-23-2015 12:08

dla mnie - użytkownika nieustannego, ale niezbyt obeznanego w sprzęcie - najlepszym programem jest kaspersky.