Forum Komputerowe PC - Pomoc IT

Pełna wersja: Jaki wasz ulubiony Film ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym temacie proszę podawać wasze ulubione filmy Smile. Najlepiej aby wraz z tytułem i odpowiedzią co się wam w nim podobało, proszę podać osadzone Wideo z Trailerem, aby inni mogli zobaczyć i ewentualnie zachęcić się do obejrzenia.

Z racji, że zaczynam temat to moim ostatnio ulubionym filmem był Udając Gliniarzy / Let's Be Cops 


W filmie uwielbiam obu aktorów, hahaha 2 idioci udają gliniarzy Smile i takie jaja są, że masakra. Kupili nawet radiowóz na ebayu haha


Trailer:
[youtube]KxxXIm7AYyc[/youtube]
Też oglądałem Udając Gliniarzy / Let's Be Cops  Smile film naprawdę bardzo dobry i śmieszny.
Sam polecam obejrzeć np. Głupi i głupszy bardziej (Dumb and Dumber To) - Też bardzo dobra komedia przy której można się pośmiać Smile.

[youtube]I-sndGpjU9g[/youtube]
"Let's be Cops" naprawdę daje radę, choc film, który na mnie ostatnio zrobił bardzo duże wrazenie to "Boyhood". Kręcony przez kilkanaście lat, którzy wracali na plan na kilka dni co roku. Naprawde polecam.

// Temat wymaga dodania osadzonego VIDEO z trailerem!

nitka40

Co ty wiesz o swoim dziadku,super jest
Moim ulubionym filmem jest Pitbull Nowe porządki - dobra gra aktorska , sporo śmiesznych tekstów podobno nie zmyślonych tylko z życia no i występuje w nim elita polskiego aktorstwa np Linda
[youtube]Zcj4fc9na4M[/youtube]
A do mnie ten film nie przemówił. Wole horrory typu Ring, Oszukać przeznaczenie.

kawka84

Widział ktoś "Sztanga i kasz"? O dresach, którzy okradają bogaczy. Na faktach. Boska komedia.
Ja bym poszukał info na ten temat w Internecie. To sie zaskakująco często opłaca Smile
Dla mnie najlepszy jest Forest Gump Smile Nie ma lepszego filmu Big Grin
Ulubiony film od dawna to Avatar. Ze względu na pracę jaką James Cameron włożył w przygotowanie tego filmu. Czekam już dobre 10 lat na kontynuację, mam nadzieję, że wyjdzie już w następnym roku.
Jednym z moich ulubionych filmów jest druga część batmana w reżyserii Christophera Nolana, wszystkie trzy są świetne, ale jeżeli ktoś nie widział to polecam sprawdzić.

glaczek

moim takim filmem jest szybcy i wsciekli a raczje serią filmów
Stron: 1 2