Forum Komputerowe PC - Pomoc IT

Pełna wersja: Jaki router wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki router będzie najlepszy jeżeli chodzi o internet radiowy? Czy możecie coś od siebie polecić?

kasica20

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Moja propozycja to TP-LINK WR740N lub WR841N. Są dobre i w miarę przystępne cenowo, więc warto się rozejrzeć za czymś takim.[/font]
(01-29-2015 16:55)JedrychaS napisał(a): [ -> ]Jaki router będzie najlepszy jeżeli chodzi o internet radiowy? Czy możecie coś od siebie polecić?

Możesz jaśniej ?? Bo Internet radiowy może być różnie doprowadzony do domu, możesz mieć zakończenie RP-SMA które wkładasz do karty bezprzewodowej lub podciągniętą skrętkę RJ45.

Także w obu przypadkach to inne urządzenia są potrzebne.

kasica20
Podał 2 urządzenia, które są w przypadku jeżeli posiadasz doprowadzoną RJ45.
nie chcę zakąłdac nowego watku, bo moze ktoś pomoże tutaj: jestem z Łodzi i mam taki problem, że najpopularniejszy internet stacjonarny tutaj, toya strasznie u nas się wiesza. Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś innego dostawcę internetu w Łodzi?
Czesc

Ostatnio zalozylem internet w netii. Dostalem takze od nich ich magiczny router. Problem lezy w jego zasiegu. Otoz jak wyczytalem ma on tylko 150mbps co okazuje sie, za malo. Mieszkam w bloku i chce udostepnic net koledze 2 pietra nizej. Niestety ma on u siebie prawie zerowy zasieg. Moje pytanie dotyczy tego jaki ruter kupic aby byl wystarczajaco mocny. Przegladalem rozne oferty np. http://www.mediamarkt.pl/urzadzenia-sieciowe_routery jednak wybor jest zbyt duzy i dostaje metliku w glowie. Szukac jakiegos na 300mbps? Polecicie jakies marki, ktore sa niezawodne jezeli chodzi o wifi?

Pozdrawiam
Trudno powiedzieć jakie tam macie sufity grube itd.. Jeżeli macie mieszkania pod sobą, to nie idzie jakoś puścić kabla sieciowego na zewnątrz??