Forum Komputerowe PC - Pomoc IT

Pełna wersja: Jaki hosting pod joomla?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[font=helvetica, arial, sans-serif]Proszę o propozycje odpowiedniego hostingu pod Joomla. Nie znam się na tym, a liczę, że wy mi coś polecicie.[/font]
http://forum.nowinkait.pl/Temat-Jaki-hos...-polecacie
na każdym z wskazanych pójdzie Smile naturalnie hostingi te świetnie nadają się na serwisy do określonej ilości użytkowników. Jeżeli serwis będzie generował mega obciążenie i będzie miał duży ruch to niestety pozostaje VPS lub dedyk.

kasica20

W zasadzie to każdy, ale kwestia jest jeszcze taka: czy chcesz coś darmowego, czy może płatnego?
W darmowe hostingi nie opłaca się wchodzić, miałem z 10 to każdy z nich z dnia na dzień zniknął a z nimi moje serwisy. Syzyfowa praca! Hosting już kupi nawet za 10 zł / ROK więc jak ktoś takiej kasy nie ma to lepiej niech się nie bierze za nic Smile
Mam kilka takich stronek na hostingu Firehost i wszystko na prawdę fajnie śmiga, więc może coś w takim kierunku?
Kwestia tylko dopasowania odpowiedniego konta pod obciążenie.
Moim zdaniem Joomla jest jednym z podstawowych skryptów i nie wymaga specjalnych parametrów. Jeśli dany serwer sobie z Joomlą nie daje rady to lepiej sobie go całkowicie odpuścić.
Ja mam stronę na Joomla i wykupiony hosting w Cal.pl, cena nie jest wygórowana a hosting naprawdę spełnia moje oczekiwania w 100%.
To nam ją pokaż. Wskaż który masz pakiet. Chętnie porównam sobie to z serwerem, na którym sam sobie wszystko aktualnie trzymam. Dawajcie proszę konkretne przykłady.
kazdy moze być a chcesz darmowy czy płaty ci nie będziesz przeszkadzał?