Forum Komputerowe PC - Pomoc IT

Pełna wersja: Android czy iOS?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Który system dla urządzeń mobilnych jest wg was lepszy - android, ios? A może windows mobile?

Ja sam najwięcej do czynienia miałem z androidem. Jego mankamentem jest na pewno to, że po jakimś czasie tragicznie zamula i trzeba resetować. W ajfonach tego raczej nie ma.
Jednak przewagą nad systemem Apple jest chyba dostępność aplikacji. Android ma tego całą masę (chociaż trzeba przyznać, że sporo z nich to śmieci).
Z kolei zaletą iOS jest większe bezpieczeństwo.

Jak wy uważacie?
Każdy system ma swoje wady i zalety Wink. Lubię Androida i IOS, ale windows phone jakoś mi nie przypadł do gustu.
Nawet najlepszym zdarzają się jakieś wpadki, nie da się wszystkiego przewidzieć.
Jak dla mnie to Android jest najlepszy. Wiele aplikacji, można zarządzać wszystkim w prosty sposób itd.
IOS nie przypadł mi jakoś do gustu, ale nie twierdzę, że nie jest dobry.
Zdecydowanie Android, ale podejrzewam, że to jest kwestia przyzwyczajenia. Chociaż póki co nie zamienię mojego smartfona na żaden inny.
A ja jestem 'szczęśliwym' posiadaczem Windows Phone : )
I, uwierzcie, częściej mam ochotę wywalić ten telefon za okno, niż zapalić. A palaczem jestem nałogowym.
Najlepszy (moim zdaniem oczywiście) jest android. Lubię ten system Smile