Forum Komputerowe PC - Pomoc IT

Pełna wersja: Najlepszy program antywirusowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki jest wg Was najlepszy program antywirusowy? Z jakiego korzystacie?
I jeszcze - czy warto zaufać tym darmowym?

Ja osobiście najdłużej korzystałem z Avast!, później miałem chwilowy epizod z Kaspersky'm, obecnie ponownie powróciłem do Avasta. Jednak nie wiem, czy to dobry wybór...
Według mnie najlepszy jest Kaspersky, ja osobiście używam Kaspersky Internet Security.
Z darmowego to już nie pamiętam kiedy korzystałem, ale zdaje się, że avast na większości komputerów, gdzie go instalowałem nie powodował zbyt wielkich obciążeń.
Według mnie najlepszy darmowy to Avast. Drugi w tej kolejności Comodo Internet Security. 

A z płatnych to Kaskeprsky, we wszystkich testach wygrywa, nieznacznie gorszy jest Norton.

kasica20

A ja używam takiego programu jak Malwarebytes Anti-Malware. Najlepszy i co najważniejsze - darmowy.
Przyłączam się do użytkowników polecających Kaspersky. Przetestowałam ich wiele od Avast po ESET. Kaspersky daje chyba najlepszą funkcjonalnośc i bardzo dobre wsparcie w zakresie aktualizacji bazy potencjalnych zagrożeń.
dla mnie - użytkownika nieustannego, ale niezbyt obeznanego w sprzęcie - najlepszym programem jest kaspersky.